QR kód pro úhradu stravného

QR kód na Strava.cz

Podklad pro úhradu stravného v podobě QR kódu naleznete na portálu Strava.cz.

QR kód pro platbu na objednacím terminálu

Přímo na displeji objednacího terminálu TIKI v školní jídelně si může strávník načíst QR k provedení bezhotovostní úhrady stravného na mobilním telefonu.

Bezlepková strava

Ve školní jídelně nabízíme možnost bezlepkové stravy pro naše strávníky, kteří trpí celiakií nebo mají jiné potřeby spojené s bezlepkovou dietou.
Protože jsme si vědomi potřeb našich strávníků, snažíme se zajistit co nejlepší stravovací možnosti pro každého. Pokud vyžadujete bezlepkovou stravu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací o našem jídelníčku a způsobech objednávání a přípravy bezlepkových jídel.
Pro dietní stravování je potřebné vyplnit Žádost o přípravu a podávání bezlepkové stravy, kterou naleznete na webových stránkách školní jídelny, v sekci DOKUMENTY. Předložit lékařské potvrzení, které by mělo obsahovat správný název diety a přesnou specifikaci dietního omezení.
Potvrzení je nutnou podmínkou pro poskytování dietního stravování, na základě vyhlášky č. 107/2015 o školním stravování, §2 ods. 4.
Garantem dietního stravování v naší školní jídelně je nutriční terapeutka paní Mgr. Jana Brouliková.

Objednávací terminál TIKI

Rádi bychom vás informovali o novinkách ve službách naší školní jídelny, které jsme zavedli pro vaše pohodlí a efektivitu. V chodbě před jídelnou je k dispozici moderní objednávací terminál TIKI, který vám umožní rychle a pohodlně si objednat, zjistit jaký mate oběd nebo vytisknout náhradní stravenku.

V případě, že zapomenete svůj čip nebo ISIC kartu je možné získat náhradní stravenku.

Cena náhradní stravenky zůstává nezměněna a činí 5,- Kč, která bude stržena ze stravovacího konta.

 

Návod na obsluhu TIKI, který vám krok za krokem ukáže, jak získat a vytisknout náhradní stravenku pomocí PINu je umístěn vedle terminálu. PIN vám byl zaslán e-mailem nebo ho můžete zjistit v kanceláři ŠJ.